1 Мая с 12:00 до 14:40 в ш/к "Пешка" состоялся праздничный блиц-турнир для всех желающих. Приняли участие 22 человека - по швейцарской системе с компьютерной жеребьевкой, 11 туров. Итоги турнира

9 Мая в 12:00 в ш/к "Пешка" состоялся турнир по быстрым шахматам для всех желающих. Швейцарская система, 7 туров, контроль времени по 15 минут. Итоговая таблица

С 2 по 11 мая ш/к "Пешка" проводит турнир, посвященный Дню Победы.

Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами змагань з шахів за швейцарською системою в 9 турів з комп’ютерним жеребкуванням та обліком українських рейтингів.

До участі в змаганні допускаються усі бажаючи шахісти, які мають:
Турнір «A»: — 1 розряд, кмс. Контроль часу: по 2 години кожному учаснику на гру. Початок о 16 годині.
В турнире приняли участие 40 человек - 6 девушек и 34 мужчин (в том числе четверо детей войны). 16 кмс и 24 перворазрядника. Два человека приехали на турнир из Донецка. Самый опытный участник - 1923 года рождения - Пичахчи Леонид Денисович, кмс. Самые юные участники - 1999 года рождения - перворазрядники Клименко Владлен и Кузьменко Дмитрий.
Первые четыре места заняли:
1.Яровинский Алексей - 8,5 из 9!
2.Беляев Илья - 7,0 из 9
3.Войтович Владислав - 6,5 из 9
4.Шматько Дмитрий - 6,0 из 9
Итоговая таблица.
Турнір «B»: — 2 розряд. Контроль часу: по 2 години кожному учаснику на гру. Початок о 16 годині. Итоговая таблица.
Турнір «C»: — 3 розряд. Турові дні - 5,6,7,8,10 травня. Дві гри на день. Контроль часу: по 65 хвилин кожному учаснику на гру. Початок о 15 годині. Итоги турнира.
Турнір «D»: — юнацький розряд. Турові дні - 2,3,4 травня.Три гри на день. Контроль часу: по 30 хвилин кожному учаснику на гру. Початок о 10 годині. Итоги турнира. Первые три человека выполнили норму 3 разряда (норма равна 7,0 из 9 при к=4,00).
Турнір «E»: — початківці. Турові дні - 2,3,4 травня. Три гри на день. Контроль часу: по 30 хвилин кожному учаснику на гру. Початок о 10 годині. Таблица турнира.
Визначення переможців.
Переможці визначаються за найбільшою сумою очок. У випадку рівності очок у двох та більш учасників місця визначаються за:
- системою коефіцієнтів Бухгольця;
- системою коефіцієнтів Зоннеборна-Бергера;
- прогресивним коефіцієнтом

С 30 травня по 7 червня у ш/к "Пішак" відбудеться традиційний відкритий шаховий турнір на Кубок міста Харкова, який проводить управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради.

Первое место занял Рыбаков Сергей, второе место - Гавриш Леонид Николаевич, третье место у юного киевлянина Бориса Маникина. Итоги турнира

Головний суддя змагань – Л. Г. Саханович.

Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами змагань з шахів за швейцарською системою в 9 турів з комп’ютерним жеребкуванням та обліком українських рейтингів.

До участі в змаганні допускаються усі бажаючі шахісти, які мають 1 розряд, кмс і мс.

День прибуття – 29 травня. Перший тур – 30 травня. Тури щодня о 17 годині. Контроль часу: по 90 хвилин кожному учаснику на гру.

Переможці визначаються за найбільшою сумою очок. У випадку рівності очок у двох та більш учасників місця визначаються за:

- системою коефіцієнтів Бухгольця;

- системою коефіцієнтів Зоннеборна-Бергера;

- прогресивним коефіцієнтом.

Учасники змагань, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами і медалями управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, харчування суддів управлінням не передбачено. Учасник, який посів перше місце, на жаль, Кубком не нагороджується.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Участь в змаганні підтвердити до 25 травня 2010 р.
за телефонами +38-0572-65-09-05 (ш/к «Пішак»), або
+38-068-901-08-76 (Іванову Юрію Федоровичу)

С 31 травня у ш/к "Пішак" починаються дитячі турніри з шахів, присвячені Дню захисту дітей.

У турнірі "А" візьмуть участь шахісти, які мають 2 розряд.Первое место с результатом 6,5 из 9 занял учащийся ДЮСШ 4 (ш/к "Пешка") Платонов Дмитрий. Итоги турнира

У турнірі "Б" візьмуть участь шахісти, які мають 3 розряд. Первое место с результатом 7,0 из 9 занял учащийся ДЮСШ 4 (ш/к "Пешка") Антонюк Артем. Итоги турнира.

У турнірі "В" візьмуть участь шахісти, які мають юнацький розряд. Первое место с результатом 7,0 из 9 занял учащийся ДЮСШ 4 (ш/к "Пешка") Хорольский Тимофей. Итоги турнира.

У турнірі "Г" візьмуть участь початківці без розряду. Первое место занял учащийся ДЮСШ 4 Масальцев Кирилл (тренер Шедей С. А.) - 7 из 9. Итоги турнира

До участі допускаються усі бажаючі шахісти шкільного віку. Початок змагань о 15:00. Контроль часу у турнірі "А" - по 90 хвилин на партію кожному учаснику, одна партія у день. Контроль часу у турнірі "Б" - по 60 хвилин на партію кожному учаснику, дві партії у день. Контроль часу у турнірі "В" - по 30 хвилин на партію, три партії у день.

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.