Змагання проводяться з 30 серпня по 07 вересня 2011 р. в приміщенні ш/к „Пішак” за адресою: вул. Академіка Павлова, буд.132 „А”, тел. 65-09-05; м. «Студентська».
Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами змагань з шахів за швейцарською системою в 9 турів з комп’ютерним жеребкуванням.
До участі в турнірі допускаються всі бажаючі шахістки м. Харкова та області.
Кожна учасниця може узяти у перших 6 турах дві нічиї без партнера (так звані «нічиї з самою собою»), попередивши про це головного секретаря до закінчення попереднього туру.
Початок змагань о 16:30.
Контроль часу: 90 хвилин до кінця партії з додаванням 30 секунд за кожний хід, починаючи з першого. Час спізнення на гру — 1 година.
Переможці визначаються за найбільшою сумою очок. У випадку рівності очок у двох або більше учасниць місця визначаються задодатковими показниками в послідовності:

 • системою коефіцієнтів Бухгольца;
 • сумою прогресуючих очок;
 • скороченою сумою прогресуючих очок (це сума прогресуючих очок, набраних по турах, що зменшується на турнірну кількість очок одного чи декілька турів, починаючи з першого);
 • більша кількість партій, що гралась чорними фігурами.

Учасниці змагань, які посіли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджуються медалями та дипломами Управління.
Чемпіонка Харківської області відряджається на чемпіонат України.
Головний суддя, суддя республіканської категорії Саханович Лідія Гнатівна, тел. 65-09-05 (робочий), 0508517467 (моб.).
e-mail: pawn_kharkov@ukr.net.

Подробную информацию о ходе турнира смотрите на страничке "турниры в сентябре". Если будут какие-то непредвиденные неполадки на сайте, то эта информация есть на сайте областной шахматной федерации.

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

 • Yuri

  2011-08-31 17:55:15

  Все данные (результаты тура, положение участниц, жеребьевка, партии 1 тура) были сразу же даны на нашем сайте как только закончился 1 тур. Так как о чемпионате говорилось и на страничке "турниры в августе", и на страничке "турниры в сентябре", то я выбрал тот месяц, где больше игровых дней. Сейчас дам ссылку со страницы "турниры в августе". Но в первую очередь информация появляется на сайте областной шахматной федерации, а потом дублируется на нашем сайте....

 • Viktor

  2011-08-31 12:05:14

  Жеребьевку 2-го тура мы увидим после 3-го? (Завтра вы увидите программу телепередач на завтра...)......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.