ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритого шахового фестивалю «Салтівська осінь»

1.Мета та завдання

- популяризація шахів серед школярів;

- виявлення сильніших шахістів;

- підвищення спортивної майстерності;

2.Термін та місце проведення змагань

Змагання проводяться з 24 по 28 жовтня 2011 р. в приміщенні ш/к „Пішак” за адресою: вул. Академіка Павлова, буд.132 «А» (метро «Студентська»); тел. 65-09-05.

3.Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво здійснюється комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту по Московському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та КДЮСШ № 4 Харківської міської ради.

Безпосереднє проведення покладається на суддівську колегію, затверджену РГО ФШХ «Пішак».

Головний суддя змагань – Л. Г. Саханович.

4.Учасники змагань, вимоги до них та умови проведення змагань

Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами змагань з шахів за швейцарською системою у 9 турів з комп’ютерним жеребкуванням.

Турніри «A», «B» - серед других, третіх розрядів. По дві партії з контролем по 65 хвилин на партію. Початок о 15:00. Турові дні: 24, 25, 26, 27, 28 жовтня 2011 р.

Турнір «С» - серед юнацьких розрядів. По дві партії з контролем по 65 хвилин на партію. Турові дні: 24, 25, 26, 27, 28 жовтня 2011 р.

Турнір «D» - серед початківців без розряду. По три партії з контролем по 30 хвилин на партію. Турові дні: 24, 25, 26 жовтня 2011 р.

Початок гри у турнірах «С», «D» о 13:00.

5.Визначення переможців

Переможці визначаються за найбільшою сумою очок. У випадку рівності очок у двох та більше учасників місця визначаються за:

- системою коефіцієнтів Бухгольца;

- системою прогресуючих коефіцієнтів;

- системою прогресуючих коефіцієнтів з відкиданням результатів 1, 2 і т.д. турів;

- кількістю перемог;

- результатом особистої зустрічі

6. Нагородження переможців

Учасники змагань, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами та подарунками комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Московському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

7. Фінансування

Витрати на придбання дипломів та подарунків за рахунок комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Московському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

8.Порядок підготовки спортивних споруд і дотримання безпеки під час проведення змагань

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р. №2025 „Про порядок підготовки спортивних місць для проведення масових спортивних і культурно-видовищних заходів” підготовка спортивних споруд покладається на їх власників, контроль за підготовкою споруд і забезпечення безпеки під час проведення заходу здійснює головний суддя змагань.

ОРГКОМІТЕТ

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.